// Kurumsal Çözümler

Kurumsal Web Tasarım
Çözümleri

01.
Profesyonel Kodlama

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Temiz, Esnek ve Güncellenebilir, Profesyonel bir kodlama ile güçlü bir web sitesi hazırlıyoruz.

02.
Güçlü CMS Yapısı

Güçlü altyapı, esnek yönetim paneli ve ömür boyu ücretsiz güncelleme imkanı sunan CMS sistemlerini kullanıyoruz.

03.
Responsive Tasarım

İleri Ajans olarak tüm web siteleri Tüm telefon modelleri ve Tabletlere uygun şekilde dizayn edilen, hızlı ve esnek bir arayüz tasarlıyoruz.

04.
SEO Uyumlu Sayfalar

Web sitesi tüm sayfalarını SEO yapısına uygun, Sitemap, Robot.TXT ve tüm iç yapıyı şekillendiren temel teknik özelliklere göre inşa ediyoruz.

01
Planlama

Web sitesi oluştururken bir planlama yapıyoruz.

02
Tasarım ve Kodlama

Planlamaya göre Web Tasarım ekibimiz siteyi inşa ediyor.

03
Test Süreci

Siteyi, uzman ekibimiz test ettikten sonra teslim edilir.

// İşinizi Dijitale Taşıyın!

Web Sitesi Tasarım
Gücünü Keşfedin

Şirketinizi, marka, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtacak güçlü, kurumsal ve yenilikçi bir tasarıma sahip Web sitesi artık olmazsa olmaz bir dijital medya aracıdır. Sadece bir Kartvizit olarak düşünülmemeli, sizlere katma değer sunan bir iletişim aracı olarak değerlendirmelisiniz. Bu misyonla İleri Ajans Dijital Medya ekibimiz, sizlere profesyonel bir web sitesi hazırlamak için hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Web sitesini, SEO'nun temellerine göre tasarlıyor ve ayarlamalarını Google arama motoruna göre inşa ediyoruz. Böylece, ürün ve hizmetlerinizi arama motorlarında daha üst sıralara taşıması için temel çalışmalarıda sağlamış oluyoruz.

Zamanın değerini çok iyi biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Hedeflenen plana uygun şekilde çalışmalarını yürüten İleri Ajans Medya Reklam firma ekibimiz, size belirtmiş olduğu süre içerisinde Web sitesini hazır hale getirerek yayına almaktadır. 

// Kaliteli ve Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Siz isteklerinizi belirtin bize gerekli bilgilerinizi verin ve rahatça koltuğunuza yaslanıp kahvenizi için. İleri Ajans olarak profesyonel ekibimiz sizlere harika bir tasarım oluşturacaktır. Kurumsal web tasarım alanında bir Ajans olarak hizmet verdiğimiz tüm çalışmalarımız, ciddi bir titizlik ve sektöre yön veren, zengin içeriklerle oluşturulmuş bir çalışma yürütülmektedir. Size özel, özgün ve modern tasarıma sahip arayüzler ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşımaktayız.